Arya Yapım Evi

null

Gazeteci Emin Ümit Çetin, 20 yıllık meslek hayatı boyunca bilgiye ve insana ulaşmak, olguları anlayıp doğru anlatmak konusunda edinmiş olduğu deneyimi 2015 yılında kurduğu Arya Yapım Evi ile yeni bir düzleme taşıdı. Bu düzlemde başta iletişim danışmanlığı olmak üzere medya prodüksiyonu ve televizyon programcılığı konusunda başarılı işlere imza attı.

Alanında uzman kurumsal iletişimciler eşliğinde, sürdürülebilir modeller geliştirerek birçok kuruluşun kurum içi, kamu ve medya iletişim hedeflerine ulaşmasını sağlayan Arya Yapım Evi, aynı zamanda somut etkisi ölçülebilir ve yaratıcı sosyal sorumluluk projeleri de yürüttü.

Medya araçlarının giderek çeşitlendiği, yayıncılık yöntemlerinin yepyeni bir anlayışla tekrar şekillendiği bir çağda, elbette yeni yönelimleri de gözetmek gerekiyordu. Bu nedenle, sosyal medya yönetimi, sanal ve artırılmış gerçeklik projeleri, üç boyutlu animasyon ve hologram teknolojileri de Arya Yapım Evi’nin ilgi alanına girdi ve yerini aldı.

Arya Yapım Evi, günün ve gelecek olanın farkında olarak, kaynak ve alıcılar arasındaki bilgi aktarımını, en etkili şekilde gerçekleştirmek için çalışmaya devam ediyor.

Emin Ümit Çetin

İletişim Danışmanı, Kurucu
Yermek ve çatışmak kolaydır; anlaşmak ve anlaşılmak ise erdemli, sabırlı ve güçlü zihinlere mahsustur.