İşlerimizden Bazıları

null
Arya Yapım Evi

Sosyal Sorumluluk Projeleri

Tiyatro ve çocuk gelişimi konularına da fazlasıyla önem veriyor. T.C. İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı ile yürüttüğü Çocuk Tiyatro Oyunu projesiyle önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza atmıştır. Tiyatro yoluyla çocukların sıkılmadan, eğlenerek öğrenmesi hedeflenmiş, öğrenci , öğretmen ve veliler üzerinde yapılan anketler sonucunda çocuklar üzerinde yüzde 90’a yakın öğrenme başarısı sağlanmıştır.

Öncelikli Yayınlar

Kamu Spotları

Arya Yapım Evi, beraber çalıştığı çeşitli kamu kurumlarının eski adıyla kamu spotu, yeni adıyla öncelikli yayınlarına da imza atmıştır.

15 Temmuz - O Gece

Televizyon Programları

15 Temmuz kanlı darbe girişimi sırasında basın mensuplarının daha önce hiç yayınlanmamış görüntülerle sokaklarda yaşadıklarını anlattıkları “O Gece” programı TRT Haber’de 40 bölüm halinde yayınlandı. Yayınlandığı süre boyunca tüm kanallar raitingde ilk 100’e girmeyi başaran program, Türkiye Foto Muhabirleri Derneği ve Türkiye Haber Kameramanları Derneği’nin katkılarıyla yayınlandı. (Hürriyet Haberi) (Habertürk Haberi)

15 Temmuz - O Gece

Özel Yayınlar

15 Temmuz – O Gece belgeselinin yakaladığı yapım, yayın ve izlenme başarısının ardından TRT Haber’in talebi üzerine 3 bölümlük bir özel yayın serisi de üretilmiştir. Bu üç blümlük özel seriyi de sizlerle paylaşmak isteriz.